Nacházíte se zde: Dětské boty / Kde se dozvědět více

Kde se dozvědět více


Detskaobuv.cz
– webová stránka s informacemi o dětské obuvi a jejím správném nákupu, obsahuje i seznam českých certifikovaných výrobců dětské obuvi s jejich kontaktními informacemi

Česká obuvnická a kožedělná asociace (ČOKA)
je zaměstnavatelské a profesní sdružení podnikatelů v obuvnické a kožedělné výrobě a obchodu. Na stránkách ČOKA naleznete kromě dalších také sekci Zdravé obouvání, která se z velké části věnuje dětské obuvi.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
se od svého založení věnuje technologii obouvání a na téma zdravého obuvání zpracovala několik stěžejních studií - viz také sekce Názory odborníků.

D.P.K. spol. s r.o. Zlín
vyrábí zdravotně nezávadnou obuv pro děti. Celá kolekce obuvi pro děti do tří let je testována Institutem pro testování a certifikaci, a.s. Zlín, všechny modely obuvi jsou na základě splnění kritérií o zdravotní nezávadnosti výrobků označeny visačkou "Zdravotně nezávadná obuv - bota pro Vaše dítě" se symbolem Žirafy.

beďa obuv
vyrábí domácí a lehkou vycházkovou obuv s tvarovanou stélkou. Beďa obuv také vyrábí dětskou zdravotně nezávadnou obuv, výrobky pro děti jsou označeny certifikační značkou "Zdravotně nezávadná obuv - bota pro Vaše dítě" se symbolem Žirafy.

 
Bezpečné hračkyNezávadná obuvNezávadné oblečeníBezpečný InternetZdravotně nezávadné potravinyKontakt
(c) Ochrana dětí před nebezpečnými výrobky, 2008, Tvorba INTERNETOvých stránek
Chci být informován o aktualitách - RSS