Nacházíte se zde: O nás

O nás

O sdružení

Budulinek.eu je občanské sdružení, které si vytklo za cíl informovat rodiče i ostatní, kterým záleží na kvalitním životě dětí, o škodlivých výrobcích a službách vyskytujících se na našem, resp. evropském trhu.

Vycházíme z toho, že jen informovaný spotřebitel je nejlepším "bičem" na nepoctivé výrobce, obchodníky a poskytovatele služeb. Rádi bychom, aby sami spotřebitelé svým zodpovědným chováním měnili podmínky na trhu tak, aby děti vyrůstaly ve zdravém a bezpečném prostředí.


O lidech

Lenka.jpgLenka Mužíčková

Šéfredaktorka portálu a předsedkyně sdružení. Již deset let pracuje v neziskovém sektoru v oblasti vzdělávání, ráda sportuje a má velmi toulavé boty. Je pyšnou maminkou dcerky Rozárky a syna Jeníčka.

 

 

Veronika Hrozinková

Výtvarnice, režisérka a animátorka „na volné noze“. Studovala střední Výtvarnou školu Václava Hollara (obor propagační grafika), Vyšší odbornou školu filmovou, Zlín (obor animace) a poté Vysokou školu umělecko-průmyslovou, atelier Filmová a TV grafika. Dává tvář webovým stránkám Budulínka i LUSKu.
Veronika má tři děti, které jsou pro ni zdrojem inspirace a štěstí.


Alice Petýrková

Narodila se a žije v jižních Čechách, jichž je velikou patriotkou. Vystudovala Vyšší odbornou školu ekonomickou - obor marketing a pracovala na právním oddělení v leasingové společnosti. V posledních sedmi letech je na plný úvazek maminkou a členkou redakční rady LUSKu. Kromě odborné práce na časopisu také zajišťuje administrativní chod redakce.
Ráda lyžuje, chodí po horách a odpočine si s dobrou kávou u dobré knížky.

 
Bezpečné hračkyNezávadná obuvNezávadné oblečeníBezpečný InternetZdravotně nezávadné potravinyKontakt
(c) Ochrana dětí před nebezpečnými výrobky, 2008, Tvorba INTERNETOvých stránek
Chci být informován o aktualitách - RSS