Páté kolo podzimní soutěže o zájezd do Bruselu či Štrasburku ZAČÍNÁ

[3.12.2015 | Autor: Lenka Mužíčková ]Milí čtenáři,

Budulínek.eu přichází s novou vzdělávací soutěží. V šesti kolech na pomyslném náměstí s obchody budete moct prověřit své vědomosti v různých oblastech, kupř. ohledně zdravého obouvání, zdravého stravování, internetové bezpečnosti, svých spotřebitelských práv a povinností atd. Každé kolo se na náměstí otevře nový obchod nebo poradna, která nabídne nové téma k zamyšlení a soutěžení.

Všechna kola budeme oceňovat vítěze a rozdávat dárky! Na závěr vyhlásíme i celkového vítěze, který pojede na poznávací zájezd do Bruselu nebo Štrasburku na pozvání paní europoslankyně Šojdrové, naší nové patronky.

Každé kolo soutěže se bude skládat z 10 interaktivních otázek. U otázek jsme připravili barevné ilustrace, aby mohli soutěžit i děti a hledat s Vámi správné odpovědi. Soutěžící, který zodpoví nejvyšší počet otázek správně v nejkratším časovém limitu, vyhrává příslušné kolo. Celkovým vítězem se pak stane ten, kdo za celou soutěž nasbírá nejvyšší počet správných odpovědí a nejkratší celkový soutěžní čas. Každý zúčastněný obdrží emailem praktické shrnutí kvízu v kostce s vybarvovánkou nebo skládankou pro děti.

Soutěžit můžete, kolikrát chcete, započítáme vám pouze ten nejlepší výsledek! Čtvrté kolo soutěže začíná PRÁVĚ DNES 3. 12. tématem bezpečná hračka. Jedno kolo bude vždy trvat jeden týden, takže čtyři další čtvrtky se můžete těšit na nová témata!

Krásný soutěžní podzim přeje

tým Budulínek.eu

SOUTĚŽIT ZDE