Nacházíte se zde: Hračky / Zdravotně nezávadná hračka

Zdravotně nezávadná hračka


Ekologické hračky z kukuřičného škrobu

27. ledna 2010 Autor: Protext

Je konec strachu z nebezpečných plastových hraček, které mohou obsahovat škodlivé ftaláty, dioxiny a jiné látky ohrožující zdraví dětí.

 

I plastová hračka totiž může být bez jakýchkoliv rizik, perfektně propracovaná, ekologicky nezávadná a navíc biologicky odbouratelná.

Jako evropská novinka byla vloni představena první řada certifikovaných ekologických plastových hraček pro nejmenší děti KIKKO (R) ECO. Ekologické dětské hračky KIKKO (R) ECO jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného materiálu ECOLGREEN PLA.

ECOLGREEN PLA je vyráběn z kukuřičného škrobu (PLA - NATUREWORKS (R)).

Ekologické hračky pro nejmenší KIKKO (R) ECO jsou navíc biodegradabilní. Takže poté co dítě vyroste a hračka ho už nezajímá, nevzniká problém kam s ní. Materiál, ze kterého je hračka vyráběna se likviduje přirozenou cestou, tedy kompostováním. Hračka se tedy rozloží v zemi a nevzniká žádný závadný odpad.

Vysoká kvalita zpracování, jemné pastelové barvy a zaoblené tvary hraček KIKKO(R) ECO, to jsou, ve spojení s materiálem ECOLGREEN PLA, ideální předpoklady pro pro zdravý rozvoj Vašeho dítěte a náš, případně i Váš, příspěvek k čistějšímu životnímu prostředí.

 
 
Bezpečné hračkyNezávadná obuvNezávadné oblečeníBezpečný InternetZdravotně nezávadné potravinyKontakt
(c) Ochrana dětí před nebezpečnými výrobky, 2008, Tvorba INTERNETOvých stránek
Chci být informován o aktualitách - RSS